O nás

Český autobusový dopravce

Od historie...

Historie se začala psát v roce 1993 a hned od založení se snažíme neustále modernizovat vozový park od autobusů KAROSA, přes autobusy VOLVO a MERCEDES, až k stávajícímu vozovému parku složeného z toho nejlepšího co autobusová doprava v současnosti nabízí, autobusy SETRA a MAN.

...naší prací a úsilím...

Za svého trvání jsme zajišťovali veškeré druhy přeprav od vnitrostátní linkové na trase Praha – Karlovy Vary, mezinárodní linkové pro EUROLINES, přes poznávací zájezdy v rámci celé Evropy, incoming, školní zájezdy, výlety, sportovní akce a přepravu zahraničních turistů v rámci Evropy. Během své téměř třicetileté existence na trhu autobusové dopravy jsme se stali stabilní firmou nabízející nadstandardní služby.

...přes současnost...

V nastaveném trendu pokračujeme i v současnosti. Naší spoluprací v oblasti mezinárodní linkové přepravy s partnery Flixbus a Leo Express. Náš segment přepravy i nadále zahrnuje letní i zimní poznávací zájezdy po celé Evropě , školní výměnné pobyty do Anglie, Francie a Španělska. Lyžařské zájezdy do Francie, Itálie a Rakouska. K našim partnerům dále patří velký počet škol, organizací a úřadu v rámci celé České Republiky.

...až k naší flotile.

Autobusovou dopravu zajišťujeme nejmodernějšími autobusy značek SETRA a MAN. Všechny autobusy splňují nejpřísnější ekologickou normu EURO 6 a jsou vybaveny moderními bezpečnostními systémy (ABS, ASR, ESP) s možností připojení vleku a ski-boxu.