en.jpg, 1,3kB de.jpg, 1,3kB
logocz.png, 35kB

O nás

Firma ALVA TOUR s.r.o. od svého založení, v roce 1993, provozuje vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu. Postupně jsme obměnili a modernizovali vozový park a v současné době provozujeme autobusy Setra, které patří v autobusové dopravě mezi absolutní špičku v oblasti bezpečnosti, komfortu a pohodlí pro cestující a posádku.

V oblasti našeho podnikání, v mezinárodní a tuzemské autobusové dopravě zajišťujeme dopravu pro renomované cestovní kanceláře:

  • Poznávací zájezdy a pravidelnou přepravu v rámci celé Evropy
  • Zájezdy pro školy, firmy, kluby
  • Vnitrostátní doprava pro zahraniční klientelu (incoming)
  • Zájezdy pro firmy, školy, státní a kulturní instituce

Nedílnou a hlavní součástí naší firmy jsou řidiči, kteří z větší části jezdí u firmy již od jejího založení a mají bohaté zkušenosti v provozování autobusové dopravy. Samozřejmostí je slušné a profesionální vystupování, čistota, firemní oblečení a služební mobilní telefon. Pro zlepšení poskytovaných služeb vybavujeme autobusy satelitní navigací.

V případě zájmu Vám rádi zdarma vypracujeme cenovou kalkulaci pro Vaší cestu včetně všech nákladů spojených s přepravou (dálniční poplatky, tunely, trajekty, parkoviště apod.), zajistíme ubytování, program cesty i zkušeného průvodce.

Naše motto zní: nechceme být největší – chceme být nejlepší

Za ALVA TOUR s.r.o.
Václav Jiřinec – jednatel společnosti